Mul on suur rõõm, et tunned huvi minu uue kursuse vastu.
Allolevalt saad tutvuda kursuse ülesehituse ja sisuga.

Kursust tutvustav veebiseminar 9.septembril, kell 18:00 (Zoomis)
Info ja registreerumine siin.

Kursusele registreerumise link on
siin.
Kui soovid lisainfot, kirjuta looremartma@gmail.com

KURSUSEST

"Teadvelolek ja Loovus" on Loore Martma juhendatav uus kursus, mille sisuks ja raamiks on mindfulnessi praktikad ning nende rakendamine loovates tegevustes. Loovus ei puuduta vaid kunstnikke molberti ees või heliloojaid noodijooni täitmas, vaid meid kõiki, kel soov laiendada oma mõttevälja loovate ning innovatiivsete lahenduste leidmisel. Olgu selleks siis füüsiline, verbaalne või mõtteline tegevus. Kursuse aluseks on Danny Penmani samanimeline neljanädalane kursus ning täiendav valik Jon Kabat-Zinni, Mark Williamsi ning Kristin Neffi materjalidest.

"Viimased 7+ aastat, mil olen juhendanud mindfulnessi kursuseid ja koolitusi ning töötanud läbi akadeemilise teekonna teaduslikke uurimusi, on andnud mulle kinnitust, et teadveloleku praktikad on tunduvalt laiemapõhjalised kui vaid esmapilgul tundub. Mindfulness ei ole õndsas olekus mäenõlval päikseloojangus leviteerimine, vaid see võib olla tööriist, mida kasvõi igapäevaselt rakendada oma erialases töös või isiklikus elus.

Julgen tunnistada, et minu tänased praktikad toetuvad ka minu isiklikule kogemusele, kus seljataha jääb läbipõlemine loomingulises erialases töös. Seetõttu suudan edasi anda oma kogetud ja õpitud teadmisi sellisena, mis toetavad ja kõnetavad minu kursustel osalenuid arusaadaval ja lihtsalt rakendataval viisil."

Kursuse teemad
  • Loovus ja flow-seisund
  • Hingamine, keha ja uni
  • Tähelepanu ja selle juhtimine
  • Ärevused ja esinemishirm
  • 4-nädalane praktikum
  • Loovad lahendused ja innovatiivsus
  • Säilenõtkus ja vastupidavus

TOIMUMISAEG

Kursus kestab 10 nädalat: alates 14. septembrist 
esmaspäeviti, kell 18:00-19:30, Tallinnas vanalinnas

(Veebikursuse aeg lepitakse kokku registreerunutega)

Hinna sees on kursuse kirjalikud ja täiendavad materjalid, helifailid juhendatud harjutustega, teelaud ja vahepala ning soovi korral individuaalne tagasiside kursuse lõppedes.

TASU

Kursus füüsilises ruumis: 250€
Veebikursus: 150€
*Võimalus tasuda kahes osas ja/või arvega.